natalia7991 1 kg to 1000 g 75 g - 2,28 zł 1000 g - x x= 1000* 2,28/75 x=30,4 Odp. Kilogram sera kosztuje 30, 4 zł. Kilogram żółtego sera kosztuje 18,25 zł. Ile trzeba zapłacić za 22 dag tego sera ??? Cenę podaj w przybliżeniu do 1 gr. Z góry dziękuję i prosiłabym o obliczenia . :D 1kg= zł. 22 dag=0,22 kg 0,22*18,25 zl=4,015 zl ≈ 4,02 [zl Odp.:wartosc tej masy sera w przyblizeniu wynosi 4,02 zl.
Całość dokładnie wymieszaj i zagotuj. Potrawę duś na małym ogniu pod przykryciem przez około 10 minut, mieszając od czasu do czasu. 3) Danie podaj z makaronem, np. spaghetti, ugotowanym na sposób al dente. Możesz posypać startym żółtym serem i udekorować listkiem bazylii. Rada: 1) Zamiast żółtego sera możesz użyć parmezanu.
Opublikowano na ten temat Matematyka from Guest Kilogram żółtego sera kosztuje 18,25 zł. Ile trzeba zapłacić za 22 dag tego sera. Cenę podaj w przybliżeniu do 1 gr klasa 6 Odpowiedź Guest 18,25 zł - kilogram sera22 dag18,25 * 22 = 4,015 zł = 4,02 złodp. 22 dag sera kosztuje w przybliżeniu 4,02 zł
za 35 dag sera zapłaciła 5,46. ile kosztuje 1 kg sera? za ,3 kg szynki zapłaciłam 7,44.ile kosztuje 4 dag tej szynki?. Question from @wera14411 - Szkoła podstawowa - Matematyka
1. Do przygotowania sałatki potrzeba dwóch gatunków sera. Pierwszy kosztuje 22,50 zł za kilogram,a drugi jest od niego o 3 zł i 20 gr tańszy. Ile reszty zostanie z banknotu o nominale 20 zł po zakupieniu 25 dag każdego z tych serów? Zapisz obliczenia i odpowiedź. 2. Dookoła kwadratowego skweru o długości 3,5 m ogrodnik posadził krzewy w jednakowych odstępach 70 cm Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Kawałek żółtego sera ważący 23 dag pokrojono na 20 plasterków. Jaką wartość energetyczną ma jeden plasterek? PROSZĘ POMOCY S…
Ile kosztuje kilogram sera żółtego.jeżeli za 75g tego sera zapłacono 2,28zł proszę o dokładne obliczenia 75g+25g=100g. czyli 2.28zł + 0,76zł =3,64zł 1
IwDAgwG.
  • w2xmj8jh8h.pages.dev/283
  • w2xmj8jh8h.pages.dev/250
  • w2xmj8jh8h.pages.dev/355
  • w2xmj8jh8h.pages.dev/101
  • w2xmj8jh8h.pages.dev/268
  • w2xmj8jh8h.pages.dev/179
  • w2xmj8jh8h.pages.dev/27
  • w2xmj8jh8h.pages.dev/241
  • w2xmj8jh8h.pages.dev/216
  • kilogram żółtego sera kosztuje 18 25